ЕКЗАМЕНИ
Judging a teacher on his students` test scores makes as much sense as judging a farmer on his crop without accounting for drought, freezes or disease.
Пробне ЗНО 2019
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою
ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього
незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком
доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є
важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
23 березня відбулося пробне ЗНО з англійської мови. Пропоную ознайомитися з матеріалами пробного ЗНО.
Новинки ЗНО 2018
У 2018 році Український центр оцінювання якості освіти впровадить
кілька новацій до проведення тестів з іноземних мов. Відповідне рішення було ухвалено Міністерством освіти і науки.
Зокрема, наступного року для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2.
Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018
року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного
оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію
та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати
відповідний предметний тест рівня В2.
Решта учнів складають тест рівня В1.
Ще однією новацією тестів ЗНО з іноземної буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них. Детальне пояснення цієї частини тесту чекаємо згодом.
Структурна складова квитка 2018 року, швидше за все, буде змінена у відповідності з дворівневим підходом. Що саме зазнає зміни (а також як будуть розподілятися бали за письмову частину і аудіювання) поки не відомо.
ЗНО-2018 проходитиме з 22 травня до 14 липня. Конкретні дати по предметах будуть оголошені згодом.
Фото: https://www.imaworldwide.com
Загальна характеристика сертифікаційної роботи з англійської мови ЗНО
У характеристиці сертифікаційної роботи з англійської мови визначено структуру тесту, час, відведений на його виконання, конкретизовано кількість та типи завдань, уміщених до сертифікаційної роботи, наведено схему нарахування тестових балів. Детальне ознайомлення з цією інформацією допоможе випрацювати власну стратегію ефективної роботи під час зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. На виконання сертифікаційної роботи відведено 150 хвилин.
Результат виконання завдань № 1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17-32 частини «Читання», № 49-58 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо» буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту або академічному рівні.
Результат виконання завдань всього тесту буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.
Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1-16, № 17-32, № 49-58 та № 59, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарт або академічному рівні, дорівнює 56 тестовим балам. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту - 72 тестові бали.
Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю
Власне висловлення має бути написано логічно і послідовно з опрацюванням зазначених умов та відповідно до заданого формату. Зміст і мовне оформлення власного висловлення оцінюють за сімома критеріями (a1, a2, a3, b1, b2, c та d), як викладено в таблиці 1.
ЗНО 2018р.
У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови відбудеться 01 червня.
Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року можуть обрати англійську мову як третій предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
Зміст сертифікаційної роботи з англійської мови визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів.
Сертифікаційна робота з англійської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).
При визначенні результату зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови за шкалою 100-200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи) та Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» - мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100-200 балів.
Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів.
Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року, які
обрали англійську мову для проходження державної підсумкової атестації у
формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку
за шкалою 1-12 балів. Для тих, хто вивчав англійську мову
на стандартному або академічному рівні, в процесі визначення результату
буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань №
1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», № 17-32 частини
«Читання», № 49-58 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо».
Для тих, хто вивчав англійську мову на профільному рівні
використовуватиметься тестовий бал отриманий за виконання усіх завдань
тесту.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 15 червня 2018 року.
https://testportal.gov.ua/eng/
ЗНО за минулі роки
Завдання та відповіді тесту ЗНО з англійської мови 2017р.
https://osvita.ua/doc/files/news/558/55820/eng_test_2017.pdf
Завдання та відповіді тесту ЗНО з англійської мови 2016р.
https://osvita.ua/test/answers/51313/
Завдання та відповіді тесту ЗНО з англійської мови 2015р.
https://osvita.ua/test/answers/47095/
Завдання та відповіді тесту ЗНО з англійської мови 2014р.

Слово "екзамен" завжди викликало страх в нашій голові. Але згодом, здавши його, ми не раз жаліли про недоспані ночі та не правильно організований час. Ознайомтесь з цією статтею, можливо вона вам допоможе у підготовці та успішному складанню екзамена.
Сьогодні чимало молодих людей активно цікавляться міжнародними мовними іспитами, адже вони є
необхідними при вступі до більшості престижних вузів Європи та Америки. Міжнародний
сертифікат можна отримати, здавши спеціальний іспит з іноземної мови.
Не слід плутати міжнародні сертифікати з сертифікатами міжнародного зразка, які видають багато мовних курсів. Міжнародні сертифікати - це документи, що видаються з дозволу однієї з всесвітньо відомих організацій, які є єдиними для всіх країн, у яких вони діють. Сертифікати міжнародного зразка - це свідоцтва про закінчення курсів, перекладені іноземною мовою і скріплені двома печатками. Їх можуть видавати будь-які курси. Як правило, іспит для отримання сертифікату загального знання мови складається з декількох частин: розуміння тексту, письмове завдання, граматичний тест і перевірка усного мовлення.
Nowadays there is a huge variety of certificates in foreign languages. Sometimes people are confused about which certification to get. They just don`t know what these acronyms mean. Maybe here you can find the information which can help you. So what is the difference between the courses? First let's look at what they are and then explore some differences.