Граматика

Герундій (Gerund) - це не особова форма англійського дієслова з суфіксом -ing, що поєднує в собі риси іменника і дієслова. Також вона несе в собі відтінок значення деякого процесу. Перед герундієм ніколи не використовується артикль і він не має множини.


Інфінітив (Infinitive) в англійській мові являє собою не особисту форму англійського дієслова, яка позначає тільки дію, не вказуючи ні на особу, ні на число. Інфінітив відповідає на питання: що робити? що зробити?. Інколи його називають неозначеною формою дієслова. Oзнакою інфінітива в англійській мові є частка to, яка  опускається у деяких випадках перед інфінітивом.


Правильно організована структура речення - це запорука грамотної мови. Якщо в українській мові майже не має значення, почнете ви речення з підмета чи присудка, то в англійській є певні вимоги, дотримання яких є обов'язковим. Чітка послідовність полегшує розуміння, сприйняття мови наслух.


Як в українській, так і в англійській мові прикметники мають три ступені порівняння: позитивний, вищий і найвищий.


Англійський іменник часто створює чимало непорозумінь для українців, бажаючих вивчити  цю  мову.  Проблеми  виникають  тому, що  існує  ряд  відмінностей  поміж іменниками англійської та української мови. Наприклад, англійський іменник практично  не  відмінюється та й  питання  роду теж не чітке. А  чого  варті  артиклі, яких взагалі  нема в  нашій мові. Інколи  важко  навіть ідентифікувати  сам  іменник в реченні. В таких ситуаціях нас може врятувати тільки добрий словник, який є необхід- ним атрибуто при вивченні іноземної мови.


Англійський іменник часто створює чимало  непорозумінь для українців, бажаючих вивчити цю мову. Проблеми виникають тому, що  існує ряд  відмінностей поміж іменниками англійської та української мови. Наприклад, англійський іменник практично не відмінюється та й питання роду теж  не чітке. А чого варті артиклі, яких взагалі нема в нашій мові. Інколи важко навіть ідентифікувати сам іменник в реченні. В таких ситуаціях нас може врятувати тільки добрий словник, який є необхідним атрибуто при вивченні іноземної мови. Множина іменників  в англійській мові утворюється за певними правилами


Вживання англійських прийменників для багатьох завжди було  своєрідним визванням. Адже вони можуть створити чимало непорозумінь. Мова йде перш за все про прийменники: at, in, on.


В англійській  мові є 16 граматичних дієслів. Запам`ятати  їх  досить легко тому, що всі вони класифікуються за певним принципом. Існує 4 групи часових форм: теперішній (Present), минулий (Past), майбутній  (Future), майбутній з точки зору минулого (Future  in  the Past) і  відповідньо 4 часи: неозначені (прості)  (Indefinite  або Simple), тривалі ( Continuous), перфектні  (доконані)  (Perfect ), перфектно - тривалі (Perfect Continuous). Чимало непорозумінь виникає у дітей особливо при перекладі речень на українську мову, оскільки вони не завжди можуть визначити яка є дія. Крім того, в українській мові не завжди є необхідні часові відповідники.


Для того, щоб утворити Past Simple, Present, Past, Future Perfect і Participle форми правильного дієслова необхідно до основного  інфінітива додати закінчення -e. Існують деякі особливості додавання закінчення -ed до правильних дієслів:


The English verbs do and make are very confused, so we need to pay attention to the following expressions . It is better to learn these expressions by heart.


В англійській мові існує 16 часових форм в активному стані. Звичайно, не всі вони є в активі носіїв мови. Вашій увазі пропоную таблицю утворення 9 часових форм.


Пасивний стан - це коли підмет виступає не як суб'єкт дії, а як об'єкт, дії якого  виражені дієсловом, що виступає в пасивному стані. Пасивний стан демонструє, що людина або яка - небудь річ, що виступає  підметом в реченні, відчуває дію на  собі. Тобто, питання ставиться  не хто що робить?, а що робиться над ким / чим? Пасивний стан англійської мови не завжди перекладається пасивом на українську. Особливо якщо ви бачите, що зміст речення буде виглядати дивакуватим. Зазвичай Пасивний стан використовується у випадках, коли суб'єкт, що виконує дію, невідомий або не є важливим чи актуальним. Якщо суб'єкт дії відомий, то перед ним ставиться частка by.


Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати