Рівні володіння англійською мовою

13.07.2017


Є кілька систем, котрі оцінюють знання англійської мови. Найпопулярніша - це CEF (The Common European Framework of Reference for Languages / Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти). Це універсальна система оцінювання, яку використовують у викладанні всіх європейських мов як іноземних.

Отже CEF:

A1 (Beginner / Початок)
A2 (Elementary / Основи)

Перше знайомство з мовою: учень розуміє співрозмовника, тільки якщо той говорить повільно й чітко; може привітатися, трошки розповісти про себе, запитати дорогу, купити продукти в магазині тощо.

B1 (Intermediate / Середній рівень)
B2 (Upper Intermediate / Вищий Середній)

Учень багато чого розуміє, може спілкуватися на загальні теми (наприклад, про свої мрії, роботу, хоббі), але припускатися граматичних помилок; має обмежений словниковий запас.

C1 (Advanced / Прогресивний)
C2 (Proficiency / Досвідчений)

Вищий рівень - учень все добре розуміє, вільно висловлюється, може підтримувати розмову на будь-які теми (в науковому й професійному стилях включно), практично не припускається помилок.

Є також відомі системи Cambridge ESOL, IELTS, TOEFL, PTE Academic, British General Qualification і багато інших, які еквівалентні одна одній. Інформацію про ці тести ви можете знайти на моєму сайті в розділі `Міжнародні іспити`.

CEF                 Cambridge ESOL                     IELTS

A1                              -                                        1-2.5

A2                           KET                                      3-3.5

B1                           PET                                      4-5

B2                           FCE                                      5-6.5

C1                           CAE                                      7-8

C2                           CPE                                      8-9

Не існує універсального способу, за допомогою якого можна з легкістю визначити рівень володіння мовою достеменно. Людина постійно розвивається чи деградує. Ми можемо читати або писати краще ніж говорити іноземною. Недосконала граматика - не є показником малого словникового запасу і навпаки, багатий словникововий запас не страхує нас від граматичних помилок. Щоб отримати вірогідний результат, потрібно пройти комплексний тест на перевірку всіх навичок, а це, зазвичай, дорого. Простіший та економніший спосіб - онлайн-тести, яких є чимало сьогодні в інтернеті. Ось декілька з них:

https://www.cambridgeenglish.org/test-your-english/

https://learnenglish.britishcouncil.org/en/content

https://www.ilsenglish.com/quicklinks/test-your-english-level

Фото: https://www.ibe.it/it/Il-Metodo/scala-livelli.html

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати